Dil Seçimi :

 
 
Firmamız Hakkında

 

Firmamız Oto Ünsal Kauçuk Sanayi adıyla 1969 yılında merhum Recep TEZCAN ve Rıfat TEZCAN iştirakı ile kurulmuştur.Firma faaliyetlerine oring imalatı ile başlamıştır.

Gelişen teknoloji ve değişen piyasa koşullarında ürün yelpazesine her geçen gün yenileyen ve imalatına hidrolik sızdırmazlık ürünlerini ekleyerek (Oring,Keçe,Conta vb.) üretimine devam etmiştir.İlerleyen yıllarda firma civatalı civatasız vibrasyon ürünlerine ağırlık vererek birçok sektörün tedarikçisi olmuştur.

(Otomotiv,Tekstil,Ziraat,İnşaat,Otomasyon;gıda,Mobilya,Elektrik,Elektronik,Hizmet Sektörü vb.) Firmamız teknik resim ve numuneye göre özel kalıp tasarımlarını kendi bünyesinde yapmaktadır ve buna bağlı olarak üretiminde NR,NBR,SBR,EPDM,CR, VMQ,VİTON ve daha birçok kauçuk çeşidiyle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel imalatlar yapmaktadır.Firmamız 2005 yılında kendi markası olan ÜKS'yi tescil ettirerek ürünlerini bu isim altında pazarlamaya başlamıştır.

VİZYONUMUZ

Çok çalışarak daha iyi hizmet,daha iyi kalite;2010 yılına kadar hedefimiz kurumsallaşarak,alacağı kalite yönetim sertifikalarını üretimine yansıtarak,çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini kazanmış global bir şirket olabilmektedir.

MİSYONUMUZ

Topluma ve çevreye saygıyı esas alarak;

  • Üretimini yaparken kaliteye ve güvene önem vermek.
  • Ürünlerini kaliteli ve rekabetçi fiyatlarla piyasaya sunmak.
  • Çalışanlarına değer verip onların devamlı gelişimi için imkanlar sunabilmek.

DEĞERLERİMİZ

  • Doğruluk : Her durumda daima doğru ve dürüst olmak.
  • Kalite : Sürekli gelişerek kaliteli ürün üretmek ve kaliteden asla taviz vermemek.
  • Sürat : Takım ruhu ile ürünlerini en kısa sürede müşterilerine ulaştırmak.
  • Memnuniyet : Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.

2006-2007 Fuarından Görüntüler

 

 
 

01/01/2007 Yılından itibaren Firmamız iso 9001 : 2000 Kalite belgesini almaya hak kazanmıştır.

 
Etiket : Kauçuk - Rubber- Keçe - ÜKS Kauçuk - Oto Ünsal - Lastik - Sandal Römork Çekici Takozları - Sızdırmazlık Elemanları - Kaplinler - Civatalı Titreşim Takozları - Grometler- Kauçuk Tıpalar- Vakumlu Makine Ayak Takozu - Kare Ayak Takozu - Demonte Silindirik Lastik Takozlar - Cobra Otobüs Grubu - Lif Keçeleri - Toz Keçeleri - Fıçı Kaplinler - Delikli Düz Kaplinler - Piston Keçeleri
 
Copyright © 2010 ÜKS KAUÇUK Ana Sayfa | Sık Kullanlanlara Ekle | E-mail EftWebTasarim